Kavel 2664 Zilveren bonbonmandje, 1947
Kavel 2664. Zilveren bonbonmandje, 1947

Een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren bonbonmandje, ovaal model, ajour gezaagd. Gekeurd met lopende leeuw, minervakopje en jaarletter M (1947).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 4 x 14 x 12 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel