Kavel 2854 Zilveren gembercouvert, Kuijlenburg Schoonhoven 1882
Kavel 2854. Zilveren gembercouvert, Kuijlenburg Schoonhoven 1882

Een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren gembercouvert, rijk gegraveerd. Verso gekeurd met minervakopje, lopende leeuw, jaarletter X en meesterteken AK47 = wed. Adrianus Kuilenburg, Schoonhoven 1862 tot 1882.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 19 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel