| Kavel | 2740. Gouden dameszakhorloge |
| Omschrijving | Een antiek 14 karaats (585/1000) geelgouden dameszakhorloge. Wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding en vergulde wijzers, guilloche bewerkte achterzijde met cartouche. Aan de binnenzijde gemerkt '14K'. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie VI - 30 juni 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede 25 mm |
| Conditie | Oogje ontbreekt |
| Huidig bod | € 130 |
| Verkocht voor | € 130 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |