| Kavel | 2332. 19e eeuwse Chinese vazen (2x) |
| Omschrijving | Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén met voorstelling van figuren bij een boom, één met voorstelling van twee figuren en een mythische vogel. Conditie: één vaas met haarlijn. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 24 cm |
| Huidig bod | € 300 |
| Verkocht voor | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |