| Kavel | 2176. 20e eeuwse Chinese theetegel |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse Chinees porseleinen theetegel, gemerkt met vijf sterren, een tempel en Chinese tekens. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | 23,5 x 18,5 cm |
| Huidig bod | € 20 |
| Verkocht voor | € 20 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |