| Kavel | 2259. Bronzen champleve vaas |
| Omschrijving | Een vroeg 20e eeuwse Chinesr bronzen tweeorenvaas, met cloisonné decor. Aan de onderzijde gemerkt met zegelmerk. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 22,5 cm |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |