| Kavel | 2530. Bronzen tafelkanon |
| Omschrijving | Een 20e eeuws miniatuur bronzen kanon op houten onderstel. Gemerkt 'Voere West-Germany' op het kanon zelf. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Lengte 38 cm, lengte kanon 23 cm |
| Startbod | € |
| Vorig kavel | Volgend kavel |