| Kavel | 2155. Chinees vaasje |
| Omschrijving | Een 20e eeuws Chinees porseleinen vaasje met 'garlic head' vorm, zalmroze. Gemerkt met zegelmerk. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 18 cm |
| Huidig bod | € 130 |
| Verkocht voor | € 130 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |