| Kavel | 2584. Delftse borden en schotels (6x) |
| Omschrijving | Lot van zes 18e eeuwse Delfts aardewerken schotels, met beschadigingen. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Huidig bod | € 35 |
| Verkocht voor | € 35 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |