| Kavel | 2380. Hollandse School 20e eeuw |
| Omschrijving | Schilderij olieverf op paneel. Danseres in Oosterse kleding. Vroeg 20e eeuws. Mogelijk Mata Hari. Onduidelijk gesigneerd. |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | 42 x 30 cm |
| Huidig bod | € 170 |
| Verkocht voor | € 170 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |