| Kavel | 2343. Kangxi bord, blauw-wit |
| Omschrijving | Een antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Kangxi periode. Conditie: met haarlijnen. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Startbod | € |
| Vorig kavel | Volgend kavel |