| Kavel | 2196. Lot divers Japans porselein |
| Omschrijving | Lot divers Japans porselein, waaronder een stel 19e eeuwse imari dekselvazen (beschadigd), twee kraagvazen en een vroeg 18e eeuwse kendi, gelijmd. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Huidig bod | € 65 |
| Verkocht voor | € 65 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |