| Kavel | 2591. Lot divers Tichelaar & Altena |
| Omschrijving | Lot divers Tichelaar & Altena: een driedelig polychroom kaststel met twee gewone vazen en een dekselvaas, met blauw-wit landschapsdecor, één vaas gelijmd, een vergiet op onderschotel en een gemberpotje, allen gemerkt Tichelaar Makkum. Met daarbij een polychroom wandbordje met vogel, gemerkt Altena. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte dekselvaas 30,5 cm |
| Huidig bod | € 75 |
| Verkocht voor | € 75 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |