| Kavel | 2599. Lot Tichelaar en 18e eeuwse vaas |
| Omschrijving | Lot divers Tichelaar: twee vroeg 20e eeuwse schoteltjes, Tichelaar Makkum, en twee polychroom gedecoreerde kastkommen, tweede keus. Met daarbij een 18e eeuwse Delfts aardewerken kastvaas met visser in medaillon. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Doorsnede 16,5 cm |
| Huidig bod | € 55 |
| Verkocht voor | € 55 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |