| Kavel | 2582. Lot Tichelaar makkum (4x) |
| Omschrijving | Lot van vier aardewerken borden: een gecontourneerd polychroom gedecoreerd pannetje, twee blauw-wit gedecoreerde borden met bloemenmand en een achtkantige blauw-witte schotel. Allen gemerkt Tichelaar, Makkum. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Huidig bod | € 65 |
| Verkocht voor | € 65 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |