| Kavel | 2572. Pijpaardewerken tabaks-of koekjespot |
| Omschrijving | Een laat 19e of vroeg 20e eeuwse pijpaardewerken koekjes-of tabakspot in de vorm van een bedelende hondje. Ongemerkt. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 30 cm |
| Huidig bod | € 60 |
| Verkocht voor | € 60 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |