| Kavel | 2252. Qianlong botervloot |
| Omschrijving | Een antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen botervloot met onderglazuur blauw-wit floraal decor. Met twee oren en knop op de deksel. Ongemerkt, Qianlong periode (1735-1796). |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Lengte van oor tot oor 15 cm |
| Huidig bod | € 85 |
| Verkocht voor | € 85 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |