| Kavel | 2551. Viool met strijkstok |
| Omschrijving | Viool in grijze kunststof koffer, met strijkstok. Ongemerkt. Conditie: kast viool beschadigd. |
| Taxatiewaarde | € 30 - € 50 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Huidig bod | € 65 |
| Verkocht voor | € 65 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |