| Kavel | 2371. Wilhelm Schurr (1878-1959) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek, gemonteerd op paneel (marouflé). Olieverfschets van een mannenportret. Linksonder gesigneerd 'Schmurr' = Wilhelm Schmurr (Hagen 1878 - Düsseldorf 1959). |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | 48 x 40 cm, lijst 60 x 52 cm |
| Huidig bod | € 50 |
| Verkocht voor | € 50 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |