| Kavel | 2519. Wortelnoten secretaire |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse wortelnoten gefineerde secretaire met bronzen beslag en drie laden, interieur gedeeltelijk ingelegd, met laadjes. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie VI - 31 maart 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 106 cm |
| Huidig bod | € 150 |
| Verkocht voor | € 150 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |