| Kavel | 882. Antieke mid-19e eeuwse foto |
| Omschrijving | Een antieke mid-19e eeuwse foto van een vrouw in streekdracht met oorijzer, op de achterzijde gedateerd 30 november 1852. |
| Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
| Veiling | Veilingavond 3 (24 januari) - timed online |
| Huidig bod | € 110 |
| Verkocht voor | € 110 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |