| Kavel | 652. Art Deco gecraqueleerd sculptuur |
| Omschrijving | Een vroeg 20e eeuws Art Deco gecraqueleerd sculptuur van een vrouw met jachthond, gesigneerd ‘Lejan’. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Veilingavond 3 (24 januari) - timed online |
| Afmetingen | Lengte 52 cm |
| Huidig bod | € 110 |
| Verkocht voor | € 110 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |