| Kavel | 647. Famille rose dekselpot, Qianlong periode (1735-1796) |
| Omschrijving | Een 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal Famille Rose decor |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 200 |
| Veiling | Veilingavond 3 (24 januari) - timed online |
| Conditie | Handvat gerestaureerd |
| Startbod | € |
| Vorig kavel | Volgend kavel |