Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan

Kavel 60 Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan
Liquid error: internal 60. Aardewerken ton op onderstel met tinnen kraan

Een 19e eeuwse cremekleurig aardewerken ton op onderstel, met tinnen kraan. Deksel bekroond met slapend hondje. Gemerkt met wapen en initialen ‘ISS’.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Hoogte 35 cm.
Startbod € 200
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel