Bronzen sterrenkijker

Kavel 67 Bronzen sterrenkijker
Liquid error: internal 67. Bronzen sterrenkijker

Een 20e eeuwse bronzen sterrenkijker, gemerkt Stanley London, op houten statief met bronzen montuur.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 120
Verkocht voor € 190
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel