Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde dekselpot

Kavel 165 Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde dekselpot
Kavel 165. Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde dekselpot

Chinees porseleinen blauw-wit gedecoreerde balustervormige dekselpot. Floraal decor met vogels in een medaillon. Gemerkt met vierkaraktermerk, 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Hoogte 41 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel