Chinees porseleinen blauw-witte theepot

Kavel 140 Chinees porseleinen blauw-witte theepot
Liquid error: internal 140. Chinees porseleinen blauw-witte theepot

Een 18e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte theepot met landschapsdecor. Yongzheng periode (1722-1735). Met haarlijn

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel