Chinees porseleinen dekselpot

Kavel 163 Chinees porseleinen dekselpot
Kavel 163. Chinees porseleinen dekselpot

Een antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot, bolvormig model. Rondom beschilderd met florale motieven, vlinders en vogels. Op de deksel decoratie van kostbaarheden in medaillons. Aan de onderzijde gemerkt met zegelmerk.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel