Chinees porseleinen gemberpot

Kavel 147 Chinees porseleinen gemberpot
Kavel 147. Chinees porseleinen gemberpot

Een laat 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van lijzen en een zotje in een tuin. Op de achterkant beschilderd met Chinese tekens. Aan de onderkant gemerkt met zegelmerk.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod € 10
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel