Chinees porseleinen vleesschaal

Kavel 151 Chinees porseleinen vleesschaal
Kavel 151. Chinees porseleinen vleesschaal

Een grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met blauw-wit decor van bloemen, insecten en kostbaarheden. Qianlong periode (1735-1796).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 37,5 x 29 cm
Conditie Met haarlijn
Startbod € 10
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel