Delfts aardewerken koe, 18e eeuw

Kavel 125 Delfts aardewerken koe, 18e eeuw
Kavel 125. Delfts aardewerken koe, 18e eeuw

Een 18e eeuws Delts aardewerken polychroom koudbeschilderd sculptuur van een koe met bloemenkrans.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 12 cm
Conditie Poten gelijmd, oren en hoorns manco
Startbod € 10
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel