Delfts aardewerken koe, 18e eeuw

Kavel 125 Delfts aardewerken koe, 18e eeuw
Liquid error: internal 125. Delfts aardewerken koe, 18e eeuw

Een 18e eeuws Delts aardewerken polychroom koudbeschilderd sculptuur van een koe met bloemenkrans.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 12 cm
Conditie Poten gelijmd, oren en hoorns manco
Startbod € 10
Verkocht voor € 100
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel