Drie plafondventilatoren

Kavel 69 Drie plafondventilatoren
Liquid error: internal 69. Drie plafondventilatoren

Drie stuks elektrisch aangedreven 20e eeuws plafondventilatoren met houten bladen en ijzeren monturen. Met daarbij een aandrijfmotor. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 200
Verkocht voor € 240
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel