Egelse gefineerde ladenkast

Kavel 57 Egelse gefineerde ladenkast
Liquid error: internal 57. Egelse gefineerde ladenkast

Een 19e eeuwse Engelse gefineerde ladenkast met vijf laden en koperen beslag.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 108 x 108 x 50 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 200
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel