Frans aardewerken chocoladekannetje, 19e eeuw

Kavel 120 Frans aardewerken chocoladekannetje, 19e eeuw
Kavel 120. Frans aardewerken chocoladekannetje, 19e eeuw

Een 19 eeuws Frans aardewerk chocolade kannetje op drie voetjes. Weens model. Blauw/wit en rondom met landschap beschilderd. Met op de achterzijde een familie wapen. Gemerkt op de onderzijde met een Roos. Naar een 18e eeuws Delfts aardewerk voorbeeld fabriek de Roos ten tijde van Dirck van der Does (1755-1770).

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen Hoogte 17 cm
Conditie Handvat, rand deksel en 1 voetje gerestaureerd
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel