Franse marmeren pendule met verguld bronzen ornamentiek en twee siervazen

Kavel 31 Franse marmeren pendule met verguld bronzen ornamentiek en twee siervazen
Liquid error: internal 31. Franse marmeren pendule met verguld bronzen ornamentiek en twee siervazen

Een antieke 19e eeuwse Franse marmeren pendule met verguld bronzen ornamentiek, bekroond met twee liggende vrouwen. Met daarbij twee siervazen. Emaille wijzerplaat gesigneerd Fd Viteau Ft 16 Rue Vivienne 16

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel