geglazuurd aardewerken vaas

Kavel 175 geglazuurd aardewerken vaas
Kavel 175. geglazuurd aardewerken vaas

Een geglazuurd aardewerken vaas, polychroom beschilderd met florale motieven, in Jugendstil stijl. Gemerkt Royal Bonn, Old Dutch. Model 324. Periode 1890-1919.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 21,5 cm
Conditie In goede staat
Startbod € 10
Vorig kavel Volgend kavel