Gepatineerd bronzen okimono, Mitsumoto Omori

Kavel 39 Gepatineerd bronzen okimono, Mitsumoto Omori
Liquid error: internal 39. Gepatineerd bronzen okimono, Mitsumoto Omori

Een grote 19e eeuwse gepatineerd bronzen sculptuur/okimono van een tijger. Met glazen ogen, aan de onderzijde gesigneerd Mitsumoto Omori. Japans, Meiji periode (1868-1912).

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Afmetingen Lengte 64 cm, hoogte 29 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 700
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel