Antiek Fries gouden oorijzer, 1856

Kavel 218 Antiek Fries gouden oorijzer, 1856
Kavel 218. Antiek Fries gouden oorijzer, 1856

Een antiek 19e eeuws geelgouden Fries breed oorijzer met stippelgravure van initialen K.E.K. en jaartal 1893 op de zijkant. Oorijzer gemerkt met jaarletter W=1856. Met fraai versierde gouden oorknoppen, gemerkt voor fa. H. Adama (M.J. Nolet), actief in Leeuwarden tussen 1873 en 1928. In oude oorijzerdoos, gemerkt M.J. Nolet Leeuwarden

Taxatiewaarde € 3000 - € 4000
Startbod € 3000
Verkocht voor € 4000
Vorig kavel Volgend kavel