Frank Meisler tinnen doos, 20e eeuw

Kavel 177 Frank Meisler tinnen doos, 20e eeuw
Kavel 177. Frank Meisler tinnen doos, 20e eeuw

Een 20e eeuws Israelisch gegoten tinnen doos met voorstelling van Koning en Koningin. Emaille binnenkant met gedicht: 'How fair is Thy love, my sister, my spouse, how much better is Thy love, than wine'. Gesigneerd Frank Meisler, Llimited edition 74/250.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lengte 19,5 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel