Japanse kraantjeskan

Kavel 144 Japanse kraantjeskan
Kavel 144. Japanse kraantjeskan

Een antieke 18e/19e eeuwse Japans Imari kraantjeskan.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Conditie Restauraties aan deksel en greep
Startbod € 10
Verkocht voor € 340
Vorig kavel Volgend kavel