Famille verte bord, 19e eeuw

Kavel 136 Famille verte bord, 19e eeuw
Liquid error: internal 136. Famille verte bord, 19e eeuw

Een 19e eeuws Kantonees Famille verte bord met voorstelling van diverse figuren. De rand floraal gedecoreerd met figuren in medaillons. Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 24,5 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel