Famille verte bord, 19e eeuw

Kavel 136 Famille verte bord, 19e eeuw
Kavel 136. Famille verte bord, 19e eeuw

Een 19e eeuws Kantonees Famille verte bord met voorstelling van diverse figuren. De rand floraal gedecoreerd met figuren in medaillons. Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 24,5 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel