20e eeuws sterling koffie- en theeservies

Kavel 224 20e eeuws sterling koffie- en theeservies
Kavel 224. 20e eeuws sterling koffie- en theeservies

Vijfdelig sterling silver koffie- en theeservies; gemerkt Wilkens Sterling 925

Taxatiewaarde € 1200 - € 1600
Startbod € 1200
Vorig kavel Volgend kavel