Twaalf Japanse porseleinen borden

Kavel 118 Twaalf Japanse porseleinen borden
Kavel 118. Twaalf Japanse porseleinen borden

Lot van twaalf Japanse 19e eeuwse porseleinen borden. Polychroom beschilderd en gemerkt met een Japans  geluksteken. Op de achterzijde gemerkt met een zeskaraktermerk.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Conditie In goede staat
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel