Twaalf Japanse porseleinen borden

Kavel 118 Twaalf Japanse porseleinen borden
Liquid error: internal 118. Twaalf Japanse porseleinen borden

Lot van twaalf Japanse 19e eeuwse porseleinen borden. Polychroom beschilderd en gemerkt met een Japans  geluksteken. Op de achterzijde gemerkt met een zeskaraktermerk.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Conditie In goede staat
Startbod € 120
Verkocht voor € 120
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel