Twee Chinese pijpvaasjes

Kavel 142 Twee Chinese pijpvaasjes
Liquid error: internal 142. Twee Chinese pijpvaasjes

Twee 18e eeuwse Chinees blauw-wit gedecoreerde pijpvaasjes met decor van draak in de wolken.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 16 cm
Conditie Chips en haarlijn
Startbod € 100
Verkocht voor € 120
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel