Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw

Kavel 14 Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw
Liquid error: internal 14. Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw

Lot van twee Delfts aardewerken 18e eeuwse sculpturen, paarden bij een hekwerk. Polychroom (koud)beschilderd op onderglazuur groene voet .

Taxatiewaarde € 700 - € 1000
Afmetingen Hoogte 9,5 cm
Conditie Eén pootje ontbreekt
Startbod € 700
Verkocht voor € 1200
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel