Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw

Kavel 14 Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw
Kavel 14. Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw

Lot van twee Delfts aardewerken 18e eeuwse sculpturen, paarden bij een hekwerk. Polychroom (koud)beschilderd op onderglazuur groene voet .

Taxatiewaarde € 700 - € 1000
Afmetingen Hoogte 9,5 cm
Conditie Eén pootje ontbreekt
Startbod € 700
Verkocht voor € 1200
Vorig kavel Volgend kavel