Twee Japanse porseleinen borden

Kavel 169 Twee Japanse porseleinen borden
Kavel 169. Twee Japanse porseleinen borden

Lot van twee Japanse 19e eeuwse porseleinen borden met familiewapen met onderschrift “Pro patria semper”. Aan de onderzijde gemerkt. Zie voor een soortgelijk bord Bonhams Asiant Art, 15 mei 2023, lot 314.

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen Doorsnede 25 cm.
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel