Vier zilveren miniaturen, o.a. 18e eeuws

Kavel 209 Vier zilveren miniaturen, o.a. 18e eeuws
Kavel 209. Vier zilveren miniaturen, o.a. 18e eeuws

Lot van vier antieke zilveren miniaturen: een treeft, vermoedelijk 18e eeuws, met daarbij een putemmer en een miniatuur couvert, mogelijk 18e eeuws. Ongemerkt

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel