Alfredo Barbini voor Murano

Kavel 181 Alfredo Barbini voor Murano
Kavel 181. Alfredo Barbini voor Murano

Lot van zes stuks glaswerk, zwart, gecorrodeerd. Een grote schaal. Vijf vazen, ontwerp Alfredo Barbini, Murano ca. 1970. Model Scavo. Vier exemplaren gesigneerd Barbini, eén gemerkt met sticker.

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Afmetingen Schaal doorsnede 37 cm; vazen: 25 tot 32 cm hoog.
Startbod € 300
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel