18e eeuws trekpotje, Johannes Marshoorn Haarlem

Kavel 232 18e eeuws trekpotje, Johannes Marshoorn Haarlem
Kavel 232. 18e eeuws trekpotje, Johannes Marshoorn Haarlem

Een vroeg 18e eeuws zilveren gedreven trekpotje, gemerkt Johannes Marshoorn, Haarlem. Jaarletter Z

Taxatiewaarde € 900 - € 1300
Startbod € 900
Verkocht voor € 900
Vorig kavel Volgend kavel