Zilveren snuifdoosje, 18e/19e eeuws

Kavel 215 Zilveren snuifdoosje, 18e/19e eeuws
Kavel 215. Zilveren snuifdoosje, 18e/19e eeuws

Een antiek laat 18e of vroeg 19e eeuws Nederland zilveren snuifdoosje. Mandvormig, met op de voorkant een religieuze voorstelling van het Beloofde Land: twee mannen die een druiventros tillen. Op de onderkant een jachtvoorstelling. Onduidelijk gekeurd.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Startbod € 10
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel